K SMS žrebom Dni šťastia pribudli Čerešne a Zlatá baňa

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. ako jediná na slovenskom trhu ponúka od roku 2017 milovníkom lotérií a hier unikátny produkt – SMS žreby. V týchto dňoch k žrebu Dni šťastia pribudli úplné novinky - SMS žreby Čerešne a Zlatá baňa. Po prvýkrát tak má národný prevádzkovateľ lotérií naraz viacero SMS-žrebových emisií. V oboch nových emisiách je výherných až 40 % SMS žrebov.

„Medzi zákazníkmi, hráčmi, sa SMS žreby tešia stále väčšej obľube. Tieto žreby možno kúpiť výhradne cez mobil a SMS, pričom platba za žreb je priamo poukázaná konkrétnemu hráčovmu mobilnému operátorovi vo faktúre či stiahnutím ceny za žreb z kreditu pri predplatených zákazníkoch,“ vysvetlil Matúš Stračiak, vedúci oddelenia komunikácie spoločnosti TIPOS. „SMS žreb vznikol ako iniciatíva TIPOSu a mobilných operátorov. Rozšíril tak dovtedy ponúkané populárne služby národnej lotériovej spoločnosti, akými bolo a je tipovanie v číselných lotériách prostredníctvom mobilného telefónu a SMS,“ doplnil Stračiak.

Nový SMS žreb Čerešne môže priniesť hráčom radosť vo forme 50-tisíc eur. V tejto emisii žrebov sa nachádzajú až dve takéto hlavné výhry. Pre hráčov je pripravených aj 50 výhier po 1 000 eur, či 500 výhier po 500 eur. Čerešne lákajú tiež množstvom výhier v hodnote 100, 50, 20 a 10 eur. Hráčsky zážitok môžu priniesť i nepeňažné výhry, ktorými sú stávky v lotérii Eurojackpot s doplnkovou hrou Eurojackpot JOKER alebo bez nej. Šťastie v hre môže skúsiť každý, ak pošle SMS v tvare CERESNE na číslo 3333. Cena tohto žrebu je 2 eurá.

Aj ďalšie nové SMS žreby Zlatá baňa ponúkajú dve hlavné 50-tisícové výhry. So Zlatou baňou možno získať i finančné výhry vo výške 1 000, 500, 100, 50, 20, 10 a 5 eur. Na svoje si tiež prídu hráči číselných lotérií, lebo aj v Zlatej bani možno vyhrať jednotipovú stávku v lotérii Eurojackpot s doplnkovou hrou Eurojackpot JOKER. SMS žreb Zlatá baňa stojí 3 eurá. Stačí zaslať na číslo 3333 SMS v tvare BANA.

Prvé SMS žreby mali pomenovanie Dni šťastia a v súčasnosti sa už predáva ich tretia emisia. Cena jedného SMS žrebu Dni šťastia je 1 euro a fanúšikovia tohto typu okamžitých lotérií si žreby Dni šťastia môžu kúpiť kedykoľvek cez SMS až do 24. januára 2023. Hrá sa o tri hlavné výhry po 30 000 eur a o množstvo ďalších peňažných výhier v hodnote 300, 100, 50, 20, 10 a 5 eur. Vyhrať možno aj nepeňažné výhry – a to stávky v číselných lotériách LOTO 5 z 35 a LOTO, ku ktorým je priradená aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Na svoje si môžu prísť i fanúšikovia lotérie Eurojackpot s doplnkovou hrou Eurojackpot JOKER, lebo aj výhru vo forme stávky práve na túto číselnú hru ponúkajú SMS žreby Dni šťastia. Stačí zaslať SMS v tvare STASTIE na číslo 3333. Tento populárny SMS žreb stojí len 1 euro. Takmer tretina SMS žrebov z tejto emisie je výherná.

SMS žreby spolu s ďalšími SMS službami združenými pod portálom www.dnistastia.sk a v sekcii na www.tipos.sk s názvom „Hrajte cez mobil“ vytvárajú novú modernú mobilno-digitálnu časť TIPOS služieb. Vďaka tomu majú fanúšikovia lotérií unikátnu možnosť zahrať si kdekoľvek a kedykoľvek. Jednoducho cez svoj mobil si môžu kúpiť SMS žreb, ale i uzatvoriť stávku vo svojej obľúbenej číselnej lotérii, skrátiť si dlhú chvíľu v SMS kasíne, či dobiť svoje Hráčske konto. A to všetko bez potreby využiť platobnú kartu.

www.tipos.sk TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.