Juraj Slafkovský cez víkend zbieral na ľade ďalšie body

Slovenský hokejista Juraj Slafkovský, ktorý je tvárou kampaní spoločnosti TIPOS, sa zviditeľnil počas víkendových zápasov zámorskej NHL. Aj keď sa jeho montrealskému tímu príliš nedarilo, Juraj zbieral v zápasoch drahocenné body, vďaka ktorým má našliapnuté na vyrovnanie hráčskeho klubového rekordu. Bodoval totiž už v piatom stretnutí po sebe, pričom z ostatných desiatich stretnutí nebodoval len dvakrát. Bodovať päťkrát po sebe sa v dejinách montrealského klubu podarilo predtým len trom tínedžerom. Jeden z nich - Doug Wickenheiser dokázal v 19 rokoch bodovať v šiestich zápasoch po sebe. Bolo to ešte v sezóne 1980/81. Práve tento dnes už nežijúci hráč NHL drží 44 rokov klubový rekord v hodnotení. Podľa hokejových expertov má Juraj Slafkovský šancu dostať sa v tejto sezóne na úroveň Wickenheiserovho rekordu.

Slafkovský bodoval v sobotňajšom zápase. Po prihrávke spoluhráča Nicka Suzukiho spoza brány vystrelil Juraj z náročnej pozície na bránu súpera a neminul. Taký „gól z bufetu“ poznajú Slafkovského fanúšikovia aj zo zimných olympijských hier v Pekingu v roku 2022. Vtedy sa Jurajovi podarilo skórovať nezvyčajným spôsobom proti švédskym hokejistom.

V nedeľnom zápase sa Slafkovský zviditeľnil prihrávkou cez celú šírku ihriska Suzukimu, ktorý následne skóroval. Slafkovský si tak pripísal bod za asistenciu. Na konte má už v tejto sezóne 24 bodov za desať gólov a 13 asistencií.

Fanúšikov hokeja a športových stávok určite poteší aktuálna ponuka „Bonusov z bufetu“, ktorú pre nich pripravil TIPOSBET. Okrem hokejových zápasov, v ktorých hviezdi Juraj Slafkovský, si môžu fanúšikovia staviť aj na množstvo ďalších zápasov nielen v NHL, ale i v slovenskej TIPOS Extralige alebo TIPOS Slovenskej hokejovej lige. Samozrejme, že v ponuke je aj množstvo stávok na iné športy a v prestávke si môžu športoví tipéri zahrať aj niektorú z lotérií od spoločnosti TIPOS.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Vždy hrajte zodpovedne.