Jedna výhra z druhého poradia Eurojackpotu skončila na Slovensku

V prvom decembrovom žrebovaní sa hralo v lotérii Eurojackpot o fantastických 43 miliónov eur. Žiadny z hráčov však túto sumu nevyhral, a preto sa budúci piatok bude hrať o Eurojackpot vo výške 57 miliónov eur. Eurojackpotových hráčov však aj tento týždeň potešili skvelé výhry z druhého a tretieho poradia. V druhom poradí malo Slovensko znovu svoje zastúpenie. Jeden zo slovenských hráčov vyhral príjemných 203 890,80 eura.

Šťastný Slovák získal 203 890,80 eura vďaka eurojackpotovej stávke, ktorú uzatvoril na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Nitrianskom kraji. Spoľahol sa na náhodný výber čísel a obsluhu terminálu požiadal o štvortipovú stávku aj s doplnkovou hrou Eurojackpot JOKER. Hráč za takúto stávku zaplatil 9 eur.

V piatok 3. decembra 2021 získali výhru druhom poradí vo výške 203 890,80 eura až 11 hráči medzinárodnej lotérie Eurojackpot – spomínaný Slovák, potom jeden Slovinec, Poliak, Nór, Fín, Dán, Estónec a štyria Nemci. Všetkých týchto hráčov delilo od hlavnej výhry len jedno neuhádnuté powerballové číslo.

Výhru v druhom poradí lotérie Eurojackpot získal jeden zo slovenských hráčov aj predchádzajúci piatok 26. novembra. Tomuto šťastlivcovi sa podarilo vyhrať až 500 829,60 eura. Výhru v druhom poradí lotérie Eurojackpot sa v tomto roku podarilo získať už siedmim hráčom zo Slovenska. Najvyššia tohtoročná výhra z druhého poradia, akú získal Slovák, mala hodnotu 664 091,40 eura. Takýto úspech mal 8. októbra hráč, ktorý uzatvoril stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Košickom kraji.