Jeden z internetových hráčov „malého lota“ vyhral v nedeľu jackpot

Obľúbená číselná lotéria LOTO 5 z 35 má po nedeľnom žrebovaní výherných čísel ďalšieho víťaza. Tentoraz jackpot získal hráč, ktorý uzatvoril šťastnú stávku cez svoje konto na internetovom hernom portáli národnej lotériovej spoločnosti TIPOS – eTIPOS.sk. Šťastlivec si bude môcť na svoj účet pripísať jackpotovú výhru vo výške 69 199,74 eura.

Víťaz nedeľného žrebovania „malého lota“ uzatvoril svoju stávku cez portál eTIPOS.sk. Pri uzatváraní stávky sa rozhodol, že osem hracích polí – stĺpcov za neho vyplní systém náhodnými číslami. Hráčov vklad do hry bol 4 eurá. Z ôsmych náhodných tipov vyšiel hráčovi ten, ktorý obsahoval čísla 2, 6, 13, 21 a 25. Práve tieto čísla boli v nedeľu 11. decembra vyžrebované ako výherné pre hru LOTO 5 z 35 a víťaznému hráčovi priniesli šťastie v podobe jackpotu vo výške 69 199,74 eura.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.