Jackpotový hetrik!

Aj tak by sa dala nazvať výherná séria žrebovaní číselných lotérií tento týždeň. V EXTRA VÝPLATE, Eurojackpote aj v hre LOTO padali tri dni po sebe jackpoty aj hlavné výhry.

Výhry v prvom, druhom a treťom poradí číselných lotérií, ktoré prevádzkuje spoločnosť TIPOS, priniesli 4 Slovákom dohromady viac ako 2,1 mil. eur.

Nevšedný týždeň odštartovala nová číselná lotéria EXTRA VÝPLATA. Ani nie po mesiaci od jej spustenia potešila svojou štedrosťou, keď hlavnú výhru 480 000 eur získali hneď dvaja hráči z Bratislavského kraja. Výhra im bude vyplácaná v 4 000 eurových splátkach každý mesiac po dobu 10 rokov. Úspech v 2. poradí novej lotérie mali aj dvaja Slováci, ktorí si „prilepšia“ o 2 000 eur mesačne na jeden rok.

Utorok je dňom, ktorý patrí žrebovaniu nadnárodnej lotérie Eurojackpot. Výhercu zo Slovenska delili od rozprávkovej výhry 120 000 000 eur len dve čísla. Tú si nakoniec rozdelili hráč z Nemecka s hráčom zo Slovinska. Oči pre plač však našincovi neostali, pretože za svoju 3 eurovú stávku získal výhru v 3. poradí vo výške 626 148 eur.

Sériu skvelých výhier v prvej polovici týždňa nakoniec zaklincoval stredajší jackpot, ktorý padol v obľúbenej hre LOTO. Stávka uzatvorená prostredníctvom internetového herného portálu eTIPOS.sk vyniesla svojmu majiteľovi 590 764 eur z prvého ťahu hry LOTO.

„K výhram, ktoré naši hráči za posledné dni získali, im srdečne gratulujeme! Našim cieľom je prinášať radosť z výhier, či už v lotériách a hrách, tak aj v športe. Možnosti podania stávok, ktoré využili aj naši výhercovia, sú u nás pestré, v online aj offline prostredí. V TIPOSe sa neustále snažíme prinášať nielen atraktívne hry a herné prvky, ale aj zvyšovať bezpečnosť prostredia, v ktorom naše produkty ponúkame,“ uviedla Jana Pohorelská, hovorkyňa spoločnosti TIPOS.

Šťastie v tomto magickom týždni môžete ešte vyskúšať aj vy

Najbližšie žrebovanie Eurojackpotu bude tento piatok a jackpot, o ktorý sa pokúsia hráči z 19 zapojených krajín, je na úrovni 10 000 000 eur. V sobotu TIPOS žrebuje výherné čísla pre Euromilióny a maximálna výhra je vo výške 6 553 483 eur. V nedeľu je už tradične žrebovanie obľúbenej hry LOTO, v ktorej sa hrá o pol milióna eur a hry LOTO 5 z 35, kde jackpot dosahuje úroveň vyše 77-tisíc eur.

Stávky je možné uzatvoriť cez všetky kanály - prostredníctvom terminálov na predajných miestach spoločnosti TIPOS, cez internetový herný portál www.etipos.sk, cez aplikácie TIPOSu a prostredníctvom SMS. Hráči môžu využiť aj Rýchlu stávku alebo požiadať obsluhu terminálu o náhodný tip.

Číselné lotérie sú určenú pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!