Jackpot z „malého lota“ si rozdelila ďalšia trojica hráčov

Jackpot v obľúbenej hre LOTO 5 z 35 si po nedeľnom žrebovaní rozdelila ďalšia trojica výhercov. Každý z nich získal v prvom výhernom poradí „malého lota“ príjemných 25 090,09 eura. V tomto roku sa už po tretíkrát podarilo rozbiť jackpot naraz trom hráčom.

Prvý šťastný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trenčianskom kraji. Tam vyplnil na tikete pre hru LOTO 5 z 35 šesť hracích polí – stĺpcov a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. Hráč za takúto stávku zaplatil obsluhe terminálu 3,50 eura.

Druhý z trojice výhercov mal šťastie vďaka stávke, ktorú uzatvoril na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Na tikete pre „malé loto“ vyplnil 4 stĺpce, a tak jeho vklad do hry bol 2 eurá. Jeden z jeho štyroch tipov tvorili čísla 1, 2, 21, 34 a 35. Práve tie boli v nedeľu 11. februára 2024 vyžrebované ako výherné pre „malé loto“ a šťastlivec vyhral príjemných 25 090,09 eura.

Na ďalšom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji uzatvoril svoju stávku tretí šťastný hráč. Na tikete pre hru LOTO 5 z 35 vyplnil svojimi číslami osem stĺpcov, ku ktorým si zvolil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Celú stávku si ešte predplatil na dve žrebovania, a tak za ňu zaplatil 9 eur. Úspech v podobe výhry z prvého poradia „malého lota“ sa u neho dostavil v druhom predplatenom žrebovaní. Okrem toho získal šťastlivec aj jednu malú výhru v doplnkovej hre JOKER. Išlo o výhru v piatom poradí vo výške 3,30 eura. Vďaka svojej stávke tak v nedeľu vyhral dohromady 25 093,39 eura.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň – v stredu a v nedeľu.