Jackpot z hry LOTO 5 z 35 si rozdelia až štyria hráči

Stredajšie žrebovanie výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35 prinieslo ďalšie prekvapenie pre hráčov. Jackpot 42 622,52‬ eura si rozdelia až štyria hráči. Každý z nich získal v prvom výhernom poradí 10 655,63 eura.

Prvý zo šťastnej štvorice hráčov „malého lota“ uzatvoril svoju stávku pohodlne - cez internetový herný portál eTIPOS.sk. Šťastlivec cez svoje internetové hráčske konto vyplnil jeden stĺpec – tip pre hru LOTO 5 z 35 a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Celú stávku si ešte predplatil na 12 žrebovaní a zaplatil za ňu 12 eur. Jeho čísla 3, 13, 23, 24 a 33 boli v stredu 15. marca vyžrebované ako výherné pre hru LOTO 5 z 35, a vďaka nim získal výhru v prvom poradí vo výške 10 655,63 eura. Hráč mal toto šťastie v „malom lote“ vo štvrtom predplatenom období

Druhý úspešný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji. Pri uzatváraní stávky sa tiež spoľahol na svoje čísla. Na tikete pre hru LOTO 5 z 35 nimi vyplnil šesť stĺpcov – hracích polí. Stávku si ešte preplatil na 2 žrebovania a do hry tak vložil 6 eur. Hráč s touto stávkou dosiahol úspech v prvom predplatenom žrebovaní.

Tretí hráč „malého lota“ si stavil na svoje čísla na jednom z obchodných miest spoločnosti TIPOS v Nitrianskom kraji. Na tikete pre hru LOTO 5 z 35 vyplnil šesť stĺpcov – hracích polí a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. Stávku si ešte preplatil na dve žrebovania, a obsluhe terminálu tak zaplatil 7 eur. Úspech v podobe výhry v prvom poradí „malého lota“ mal v prvom predplatenom žrebovaní.

So stávkou uzatvorenou v jednej zo zberní spol. TIPOS v Košickom kraji bol úspešný štvrtý šťastlivec. Na tikete pre hru LOTO 5 z 35 vyplnil svojimi číslami dve hracie polia – stĺpce a jeho vklad do hry bol 1 euro. Jeden z dvojice jeho tipov mu priniesol príjemnú výhru 10 655,63 eura.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.