Jackpot z doplnkovej hry JOKER vyhral hráč s minimálnou stávkou

Tohtoročná Kvetná nedeľa sa určite zapíše do spomienok jedného z hráčov „malého lota“. V ten deň totiž vyhral v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, jackpot vo výške 53 056,90 eura. A to vďaka minimálnej stávke, akou sa možno zúčastniť v hre o jokerový jackpot.

Šťastný hráč uzatvoril svoju stávku v nedeľu na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji. Účasť v doplnkovej hre JOKER, ktorá stojí 0,50 eura, si zvolil na tikete pre hru LOTO 5 z 35. Do samotnej hry LOTO 5 z 35 vložil tiež 0,50 eura, lebo sa rozhodol na tikete vyplniť len jedno hracie pole – stĺpček. Práve takáto minimálna stávka sa už mohla zúčastniť hry o jokerový jackpot. Za celú stávku tak zaplatil len 1 euro a vyhral 53 056,90 eura.

Na hráčovom potvrdení o uzatvorení stávky bolo pre doplnkovú hru JOKER vygenerované šesťčíslie 8-8-5-2-2-3. Práve to bolo v nedeľu 10. apríla 2022 vyžrebované pre doplnkovú hru JOKER ako výherné a šťastlivcovi prinieslo príjemný jackpot.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.