Jackpot z doplnkovej hry JOKER si rozdelia dvaja hráči

V stredajšom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER padol opäť jackpot. Tentoraz si ho rozdelia dvaja hráči, každý získal výhru v prvom poradí vo výške 21 379,55 eura.

Prvý z dvojice úspešných hráčov uzatvoril svoju stávku prostredníctvom hráčskeho účtu na hernom portáli eTIPOS.sk. Doplnkovú hru JOKER si zvolil k dvojtipovej stávke v hre LOTO. Celú takúto stávku si ešte predplatil na 4 žrebovania, a tak za ňu zaplatil 10 eur. Tento internetový hráč mal úspech v treťom predplatenom žrebovaní, v ktorom vyhral v doplnkovej hre JOKER príjemných 21 379,55 eura.

Druhý úspešný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o jednotipovú náhodnú stávku v hre LOTO s doplnkovou hrou JOKER. Za takúto stávku zaplatil hráč 1,50 eura. Na potvrdení o uzatvorení stávky mal šťastlivec vygenerované jokerové šesťčíslie 7-7-5-3-9-2. Práve to bolo v stredu 22. marca vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru JOKER.

Nestáva sa často, aby jackpot v doplnkovej hre JOKER pokorili dve, príp. viac hráčskych stávok. Pred stredajším prípadom sa tak naposledy stalo 15. apríla 2018. Vtedy si jokerový jackpot vo výške 105 799,10 eura rozdelili dvaja hráči, každý tak získal výhru v prvom poradí vo výške 52 899,55 eura.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.