Jackpot v hre EUROMILIÓNY prekročil v sobotu 6 miliónov eur

Po sobotňajšom žrebovaní výherných čísel pre hru EUROMILIÓNY prekročil jackpot hranicu 6 miliónov eur. Ak by jackpot 6 004 585 eur padol v nasledujúci utorok, išlo by o štvrtú najvyššiu výhru v tejto lotérii.

Najvyšší jackpot, aký padol v histórii lotérie EUROMILIÓNY, mal hodnotu 8 997 698 eur. Získal ho hráč, ktorý svoju stávku uzatvoril na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji. Fantastický jackpot vyhral v sobotnom žrebovaní Euromiliónov 25. januára 2020.

Súčasný vyše 6-miliónový jackpot v hre EUROMILIÓNY sa kumuluje od polovice apríla 2021. V sobotu 10. apríla 2021 totiž padol euromiliónový jackpot vo výške 2 615 309 eur. Vtedy ho získal šťastlivec, ktorý bol úspešný vďaka stávke uzatvorenej na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trnavskom kraji.

EUROMILIÓNY sú číselná lotéria lotového typu s powerballovým prvkom matice 7/33 a 1/6. Čiže z prvého osudia sa žrebuje sedem čísel z tridsiatich troch a z druhého osudia sa žrebuje jedno číslo zo šiestich. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie v hre EUROMILIÓNY je 1,50 eura. Výherné čísla pre lotériu EUROMILIÓNY sa žrebujú v utorok a v sobotu.