Jackpot v doplnkovej hre KENO JOKER vyhral hráč s predplatenou stávkou

V utorkovom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru KENO JOKER padol jackpot vo výške 13 245,40 eura. Ide už o siedmu výhru v prvom poradí, resp. jackpotovú výhru, ktorú národná lotériová spoločnosť TIPOS zaznamenala v tomto roku v doplnkovej hre KENO JOKER.

Šťastlivec uzatvoril kenovú stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Nitrianskom kraji. Doplnkovú hru KENO JOKER si priplatil k jednotipovej stávke na desať vlastných čísel v hre KENO 10. Stávku si predplatil na sedem žrebovaní. Do samotnej hry KENO 10 tak vložil 2,10 eura. Rovnakú sumu vložil aj do doplnkovej hry KENO JOKER. Za celú svoju kenovú stávku tak zaplatil 4,20 eura. Hráč mal úspech v druhom predplatenom žrebovaní. Jackpotovú výhru 13 245,40 eura získal vďaka vygenerovanému šesťčísliu 3-2-3-6-4-4. Práve to bolo v utorok 28. septembra vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru KENO JOKER.

Doplnková hra KENO JOKER má šesť výherných poradí. V prvom výhernom poradí sa kumuluje jackpot, ktorého minimálnu výšku 6 600 eur garantuje TIPOS. Aktuálna výška jackpotu závisí od toho, v koľkých žrebovaniach sa stihol naakumulovať. Ďalších päť výherných poradí je stanovených pevne. V prípade, že posledné číslo hráčovho šesťčíslia pre KENO JOKER bude zhodné s posledným číslom vyžrebovaného šesťčíslia, vyhrá 0,50 eura.

KENO JOKER je doplnková hra pre hru KENO 10. Je to stávka na šesťčíslie, uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre KENO JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované číslice šesťčíslia hry KENO JOKER presne zhodujú na príslušných pozíciách s číslicami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti KENO JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. KENO JOKER sa žrebuje denne po žrebovaní čísiel pre hru KENO 10. Cena za tip KENO JOKER je 0,30 eura pre jedno žrebovanie.