Jackpot v doplnkovej hre KENO JOKER vyhral hráč s internetovou stávkou

Vo štvrtkovom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru KENO JOKER padol jackpot vo výške 38 865,95 eura. Ide o druhú výhru v prvom poradí, resp. jackpotovú výhru, ktorú národná lotériová spoločnosť TIPOS zaznamenala v tomto roku v doplnkovej hre KENO JOKER.

Šťastlivec uzatvoril kenovú stávku prostredníctvom svojho internetového hráčskeho konta na portáli eTIPOS.sk. Doplnkovú hru KENO JOKER, do ktorej vložil 0,30 eura, si priplatil k dvojtipovej stávke v hre KENO 10. Pri oboch tipoch v hre KENO 10 sa hráč rozhodol pre desať vlastných čísel. Do samotnej hry KENO 10 vložil 0,60 eura. Rovnakú sumu stavil aj na KENO PLUS číslo. Za celú svoju kenovú stávku tak zaplatil 1,50 eura.

Okrem príjemnej výhry 38 865,95 eura, ktorú hráč získal 27. apríla 2023 vďaka stávke v doplnkovej hre KENO JOKER, mal „menšie šťastie“ aj v samotnej hre KENO 10. Tam sa mu podarilo v jednom tipe uhádnuť 3 čísla, z ktorých jedno bolo KENO PLUS číslo, a tak vyhral dvojnásobok vkladu – 0,60 eur. Vďaka internetovej stávke tak šťastlivec vyhral dohromady 38 866,55 eura.

Doplnková hra KENO JOKER má šesť výherných poradí. V prvom výhernom poradí sa kumuluje jackpot, ktorého minimálnu výšku 6 600 eur garantuje TIPOS. Aktuálna výška jackpotu závisí od toho, v koľkých žrebovaniach sa stihol naakumulovať. Ďalších päť výherných poradí je stanovených pevne. V prípade, že posledné číslo hráčovho šesťčíslia pre KENO JOKER bude zhodné s posledným číslom vyžrebovaného šesťčíslia, vyhrá 0,50 eura.

KENO JOKER je doplnková hra pre hru KENO 10. Je to stávka na šesťčíslie, uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre KENO JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované číslice šesťčíslia hry KENO JOKER presne zhodujú na príslušných pozíciách s číslicami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti KENO JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. KENO JOKER sa žrebuje denne po žrebovaní čísiel pre hru KENO 10. Cena za tip KENO JOKER je 0,30 eura pre jedno žrebovanie.