Jackpot v doplnkovej hre JOKER vyhral jeden z hráčov lotérie LOTO

V nedeľnom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER zaznamenala národná lotériová spoločnosť TIPOS ďalšiu, už 10. tohtoročnú jackpotovú výhru. Jokerový jackpot sa stihol kumulovať krátko, len týždeň. Nový výherca sa však môže tešiť z výhry vo výške 35 926,35 eura.

Úspešný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji. Účasť v doplnkovej hre JOKER si priplatil k systémovej stávke v hre LOTO – systém 8. Obsluhe terminálu zaplatil 28,50 eura. Na potvrdení o uzavretí stávky mal šťastlivec vygenerované jokerové šesťčíslie 3-8-0-4-2-8. Práve to bolo v nedeľu 19. septembra vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru JOKER.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.