Jackpot v doplnkovej hre JOKER vyhral ďalší hráč „malého lota“

V nedeľnom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER padol ďalší jackpot, ktorý si opäť pripíše na svoj účet jeden z hráčov „malého lota“. Tentoraz sa šťastný hráč bude môcť tešiť z výhry 94 760,25 eura. Predchádzajúci jokerový jackpot, ktorý získal hráč „malého lota“, padol v júni, pred troma týždňami a mal hodnotu vyše 120-tisíc eur.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Účasť v doplnkovej hre JOKER si zvolil pri vypĺňaní tiketu pre hru LOTO 5 z 35. V samotnom „malom lote“ vyplnil svojimi číslami 6 hracích polí – stĺpcov. Následne zaplatil za svoju stávku 3,50 eura.

Hráč mal na potvrdení o uzatvorení stávky vygenerované jokerové šesťčíslie 5-7-5-6-9-2. Práve to bolo v nedeľu 7. júla 2024 vyžrebované pre doplnkovú hru JOKER ako výherné a úspešný hráč získal 94 760,25 eura.

Šťastlivec z nedeľného žrebovania je momentálne druhým hráčom v tomto roku, ktorý do doplnkovej hry JOKER vstúpil prostredníctvom stávky v hre LOTO 5 z 35 a následne vyhral jokerový jackpot. Tento rok doteraz získali výhru v prvom poradí, resp. jackpot z doplnkovej hry JOKER už ôsmi hráči. Šiesti z nich si doplnkovú hru priplatili k hre LOTO.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.

Číselné lotérie sú určené pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum - hráč, resp. výherca pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)