Hráč vyhral vďaka SMS stávke skvelý jackpot v doplnkovej hre JOKER

V nedeľu padol v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, ďalší skvelý jackpot. Výhru 165 293,80 získal hráč, ktorý sa do hry zapojil prostredníctvom SMS stávky.

Šťastný hráč uzatvoril stávku cez mobilný telefón - prostredníctvom SMS správy. Účasť v doplnkovej hre JOKER si zvolil k náhodnej jednotipovej stávke v hre LOTO. Hráč zaplatil za stávku cez SMS 1,50 eura. Generátor náhodných čísel, ktorý generuje jokerové šesťčíslia, pridelil k šťastlivcovej stávke šesťčíslie 9-1-3-9-7-2. Práve to bolo v nedeľu 14. mája vyžrebované pre doplnkovú hru JOKER ako výherné.

Vďaka uvedenej stávke vyhral šťastlivec jokerový jackpot vo výške 165 293,80. V samotnej stávke v hre LOTO získal v druhom ťahu výhru v 6. poradí vo výške 5 eur. Dohromady teda vyhral v nedeľnom žrebovaní 165 298,80 eura.

Doteraz v roku 2023 získali v doplnkovej hre JOKER výhru v prvom poradí, resp. jackpot deviati lotoví hráči. Jokerový jackpot 165 293,80 eura z nedeľného žrebovania je v poradí druhý najvyšší, ktorý padol v tomto roku. Zatiaľ najvyšší tohtoročný jokerový jackpot padol 8. januára. Jeho výška bola 271 202,45 eura a získal ho hráč, ktorý uzatvoril stávku prostredníctvom svojho internetového účtu na portáli www.eTIPOS.sk.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.