Hráč si stavil za 1 euro a v doplnkovej hre JOKER vyhral vyše 11 000 eur

Len tri dni ubehli od žrebovania výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER, v ktorom padol skvelý jackpot – takmer 160 tisíc eur, a už sa z výhry v prvom poradí môže tešiť ďalší lotový hráč. V stredu sa mu totiž podarilo vyhrať príjemných 11 415,05 eura.

Úspešný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Banskobystrickom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o jednotipovú stávku v hre LOTO 5 z 35, ku ktorej si zvolil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Za takúto stávku zaplatil 1 euro.

Na potvrdení o uzatvorení stávky mal hráč vygenerované pre doplnkovú hru JOKER šesťčíslie 1-2-4-2-5-3. Práve to bolo v stredu 21. júna vyžrebované ako výherné, a tak šťastlivec vyhral v prvom poradí 11 415,05 eura.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.