Hráč si stavil v lotérii EXTRA VÝPLATA za 1,50 eura a získal 24-tisícovú výhru

Prvé májové žrebovanie v lotérii EXTRA VÝPLATA určite potešilo jedného hráča, ktorý vyhral v druhom poradí príjemných 24 000 eur.

Šťastlivec, ktorý sa bude tešiť z pravidelnej mesačnej „extra výplaty“ 2 000 eur po dobu jedného roka, uzatvoril stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Banskobystrickom kraji. Tam vyplnil na tikete pre hru EXTRA VÝPLATA svojimi číslami jedno hracie pole. Jeho vklad do hry bol 1,50 eura.

Hráčove čísla na stávke pre prvé osudie – 2, 7, 10, 13, 14 a 20 sa zhodovali s tými, ktoré boli v pondelok 6. mája vyžrebované z prvého osudia v hre EXTRA VÝPLATA, a tak získal výhru v druhom poradí vo výške 24 000 eur. Od výhry v prvom poradí lotérie ho delilo len neuhádnuté powerballové číslo.

Nová lotéria EXTRA VÝPLATA, ktorú spoločnosť TIPOS spustila 19. marca a prvé žrebovanie bolo 25. marca 2024, už stihla doteraz potešiť výhrami v prvom poradí troch hráčov. V druhom poradí boli doteraz úspešní až siedmi hráči.

EXTRA VÝPLATA je prvá anuitná číselná lotéria na Slovensku. V tejto lotérii sa nehrá o jackpot, ktorý sa kumuluje, ale hrá sa o hlavnú výhru v 1. poradí vo výške až 480 000 eur. V 2. poradí možno vyhrať až 24 000 eur. Výherné čísla pre lotériu EXTRA VÝPLATA sa žrebujú v pondelok. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie v lotérii EXTRA VÝPLATA je 1,50 eura.

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum - hráč, resp. výherca pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)