Hráč sa spoľahol na náhodu a v pondelok vyhral v EXTRA VÝPLATE 24 000 eur

Ďalšie žrebovanie a ďalší šťastný výherca. V pondelok pribudol po žrebovaní výherných čísel pre novú lotériu EXTRA VÝPLATA ďalší hráč, ktorý získal v druhom poradí výhru 24 000 eur. Výhra mu bude vyplácaná počas jedného roka v pravidelných „výplatách“ vo výške 2 000 eur.

Svoju stávku v lotérii EXTRA VÝPLATA uzatvoril úspešný hráč na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o jednotipovú náhodnú stávku a zaplatil za ňu 1,50 eura.

V žrebovaní výherných čísel pre lotériu EXTRA VÝPLATA, ktoré bolo v pondelok 3. júna boli z prvého osudia vyžrebované čísla 2, 5, 6, 9, 19 a 20, a z druhého osudia powerballové číslo 2. Šťastný hráč mal na svojom potvrdení o uzatvorení stávky všetky čísla, ktoré boli v pondelok vyžrebované z prvého osudia, ale ako powerballové číslo mal 4. Práve to ho delilo od hlavnej výhry 480 000 eur.

Nová lotéria EXTRA VÝPLATA, ktorú spoločnosť TIPOS spustila 19. marca a jej prvé žrebovanie bolo 25. marca 2024, stihla v doterajších 11 žrebovaniach potešiť výhrami v prvom poradí ôsmich hráčov. V druhom poradí boli doteraz úspešní až deviati hráči.

EXTRA VÝPLATA je prvá anuitná číselná lotéria na Slovensku. V tejto lotérii sa nehrá o jackpot, ktorý sa kumuluje, ale hrá sa o hlavnú výhru v 1. poradí vo výške až 480 000 eur. V 2. poradí možno vyhrať až 24 000 eur. Výherné čísla pre lotériu EXTRA VÝPLATA sa žrebujú v pondelok. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie v lotérii EXTRA VÝPLATA je 1,50 eura.

Číselná lotéria je určená pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum - hráč, resp. výherca pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)