Hráč s preplatenou stávkou vyhral v piatok v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER 50 000 eur

Už po ôsmykrát v tomto roku zaznamenala v piatok národná lotériová spoločnosť TIPOS jednu výhru v prvom poradí v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER.

Príjemných 50 000 eur si bude môcť tentoraz na svoj účet pripísať hráč, ktorý uzatvoril eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS Bratislavskom kraji. Šťastie prinieslo hráčovi jokerové šesťčíslie 2-7-5-2-6-3, ktoré mal na svojej eurojackpotovej stávke, a práve toto šesťčíslie bolo v piatok 14. júla 2023 vyžrebované pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER ako výherné.

Hráč si účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER priplatil k dvojtipovej stávke na vlastné čísla v lotérii Eurojackpot. Celú stávku si ešte predplatil na dve žrebovania, a tak obsluhe terminálu zaplatil 10 eur. Hráč získal príjemnú päťdesiattisícovú výhru v druhom predplatenom žrebovaní.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, keď sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí na jedno žrebovanie 1 euro.