Hráč s predplatenou stávkou vyhral jackpot v doplnkovej hre KENO JOKER

V utorkovom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru KENO JOKER padol jackpot 8 655,40 eura. Ide už o piatu výhru v prvom poradí, resp. jackpotovú výhru, ktorú národná lotériová spoločnosť TIPOS zaznamenala v tomto roku v doplnkovej hre KENO JOKER.

Hráč uzatvoril svoju kenovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Prešovskom kraji už 9. júla. Doplnkovú hru KENO JOKER si priplatil k jednotipovej stávke na 10 náhodných čísel v hre KENO 10. Zvolil si aj možnosť tipovať KENO PLUS číslo. Celú stávku si ešte predplatil na 12 žrebovaní a zaplatil za ňu 39,60 eura. Úspech v podobe jackpotu z doplnkovej hry KENO JOKER vo výške 8 655,40 eura mal v poslednom predplatenom žrebovaní, ktoré pripadlo na utorok 20. júla 2021.

Doplnková hra KENO JOKER má šesť výherných poradí. V prvom výhernom poradí sa kumuluje jackpot, ktorého minimálnu výšku 6 600 eur garantuje TIPOS. Aktuálna výška jackpotu závisí od toho, v koľkých žrebovaniach sa stihol naakumulovať. Ďalších päť výherných poradí je stanovených pevne. V prípade, že posledné číslo hráčovho šesťčíslia pre KENO JOKER bude zhodné s posledným číslom vyžrebovaného šesťčíslia, vyhrá 0,50 eura.

KENO JOKER je doplnková hra pre hru KENO 10. Je to stávka na šesťčíslie, uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre KENO JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované číslice šesťčíslia hry KENO JOKER presne zhodujú na príslušných pozíciách s číslicami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti KENO JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. KENO JOKER sa žrebuje denne po žrebovaní čísiel pre hru KENO 10. Cena za tip KENO JOKER je 0,30 eura pre jedno žrebovanie.