Hráč odoslal SMS so svojimi šťastnými číslami do lotérie EXTRA VÝPLATA a vyhral 24 000 eur

Lotéria EXTRA VÝPLATA potešila skvelou výhrou ďalšieho hráča. Ten sa do hry zapojil prostredníctvom príslušnej SMS a v pondelok vyhral v druhom poradí skvelých 24 000 eur. Spoločnosť TIPOS tak eviduje prvú výhru v druhom poradí lotérie EXTRA VÝPLATA, ktorú hráč získal vďaka SMS stávke.

Hráč sa rozhodol uzatvoriť svoju stávku cez mobilný telefón. Do SMS správy napísal EV 4 11 17 19 21 24 1 a text odoslal na číslo 3333, ktoré je určené pre uzatváranie stávok v číselných lotériách spoločnosti TIPOS. Hráčov vklad do lotérie EXTRA VÝPLATA bol za takúto jednotipovú stávku 1,50 eura.

V pondelok 1. júla boli pre lotériu EXTRA VÝPLATA vyžrebované z prvého osudia rovnaké čísla, aké mal hráč na svojej SMS stávke. Avšak vyžrebované powerballové číslo bolo 3. Práve to delilo hráča od hlavnej výhry 480 000 eur, a tak si bude užívať „len“ spomínaných 24 000 eur. Tie mu budú vyplácané v pravidelných dvojtisícových „výplatách“ po dobu jedného roka.

EXTRA VÝPLATA je prvá anuitná číselná lotéria na Slovensku. V tejto lotérii sa nehrá o jackpot, ktorý sa kumuluje, ale hrá sa o hlavnú výhru v 1. poradí vo výške až 480 000 eur. V 2. poradí možno vyhrať až 24 000 eur. Výherné čísla pre lotériu EXTRA VÝPLATA sa žrebujú v pondelok. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie v lotérii EXTRA VÝPLATA je 1,50 eura.

Číselné lotérie sú určené pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum - hráč, resp. výherca pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)