Hráč „malého lota“ uzatvoril jednoeurovú stávku a vyhral vyše 18-tisíc

Uzatvoriť stávku za jedno euro a vyhrať vyše 18-tisíc – to sa podarilo jednému z hráčov, ktorí uzatvorili stávky do stredajšieho žrebovania „malého lota“.

Šťastný hráč, ktorý v stredu získal výhru v prvom poradí „malého lota“, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Banskobystrickom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o jednotipovú náhodnú stávku v hre LOTO 5 z 35 s doplnkovou hrou JOKER. Hráč za takúto stávku zaplatil jedno euro. Náhodne vygenerované čísla v jeho jedinom tipe - 2, 6, 9, 12 a 19, ktoré sa zhodovali s číslami vyžrebovanými v stredu 23. novembra pre hru LOTO 5 z 35, mu priniesli výhru 18 229,60 eura.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.