Hra LOTO potešila skvelými výhrami dvoch hráčov

Jeden šťastlivec uzatvoril stávku v Trenčianskom kraji a druhý v Prešovskom.

Už viac ako šesť rokov nenastala v hre LOTO podobná situácia! Pol milióna eur z prvého poradia si po nedeľnom žrebovaní výherných čísel pre prvý ťah rozdelia dvaja hráči. Každý z dvojice vyhral v prvom ťahu 250 000 eur. Jeden hráč si však bude môcť na svoj účet pripísať aj ďalšie tisíce, a to vďaka systémovej stávke.

Prvý zo šťastnej dvojice uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trenčianskom kraji. Veril svojim číslam a na tikete pre hru LOTO vyplnil nimi jeden stĺpec a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Za takúto stávku zaplatil obsluhe terminálu 1,50 eura.

Druhý hráč si chcel šťastenu prikloniť viac na svoju stranu a na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Prešovskom uzatvoril systémovú stávku – systém 9 pre hru LOTO. Tiež sa spoľahol na svoje čísla a priplatil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Obsluhe terminálu zaplatil 84,50 eura. „Investícia“ do stávky sa mu však určite oplatila a mnohonásobne vrátila.

Okrem skvelej výhry 250 000 eur z prvého poradia získal šťastlivec aj ďalšie desiatky výhier v ďalších výherných poradiach pre prvý ťah hry LOTO. V treťom poradí získal až 18 výhier v celkovej výške 3090,60 eura, vo štvrtom poradí získal 45 výhier v celkovej výške 508,50 eura a 20 výhier zo siedmeho poradia v celkovej výške 54 eur. Dohromady si pripíše na účet skvelých 253 653,10 eura.