Hra LOTO 5 z 35 potešila v stredu ďalšieho hráča výhrou v prvom poradí

V stredu boli v dátume dve sedmičky – 7. 7. 2021. Asi nejeden z hráčov očakával, že v tento deň bude mať výnimočné šťastie v pravidelnom žrebovaní číselných lotérií a uzatvoril stávku v niektorej z obľúbených hier národnej lotériovej spoločnosti TIPOS. Jeden z nich to povestné šťastie v hre naozaj mal. V stredajšom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35 získal v prvom výhernom poradí 16 691,94 eura.

Šťastný hráč „malého lota“ uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trnavskom kraji. Na tikete pre hru LOTO 5 z 35 vyplnil šesť hracích polí – stĺpcov a označil aj možnosť zúčastniť sa na doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hru LOTO a LOTO 5 z 35. Celú stávku si ešte predplatil na 2 žrebovania a obsluhe terminálu tak zaplatil 7 eur. V stredajšom žrebovaní mu šťastie v podobe výhry z prvého poradia priniesol tip s číslami 2, 8, 10, 30 a 33. Hráč má so svojou šťastnou stávkou možnosť byť úspešným ešte v nasledujúcom, nedeľnom žrebovaní.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.