Horúci deň priniesol Slovákovi poriadne horúcu výhru. V hre EUROMILIÓNY padol jackpot 7 miliónov eur

Slovensko aktuálne zažíva vysoké teploty a leto je v plnom prúde. Avšak na západnom Slovensku bolo včera ešte teplejšie, keď sa jednému šťastlivcovi podarilo vyhrať fantastických 7 miliónov eur v číselnej lotérii EUROMILIÓNY. Tento neuveriteľný úspech sa zapísal do histórie ako momentálne siedma najvyššia výhra v číselných lotériách od TIPOSu.

V tropický utorok na jedného Slováka slnko zasvietilo ešte jasnejšie, ako by si dokázal predstaviť. V žrebovaní lotérie EUROMILIÓNY totiž vyhral 7 069 930 eur a stal sa čerstvým slovenským multimilionárom. V tejto chvíli ešte nevieme, či ide o výherkyňu alebo výhercu.

Letný deň sa začal pre mnohých obyvateľov Trnavského kraja rovnako – slnko vysoko na oblohe a teploty stúpajúce nad 30°C. Pre jedného šťastlivca však tento deň znamenal výraznú zmenu v živote. Hráč, ktorý sa rozhodol skúsiť svoje šťastie v lotérii EUROMILIÓNY, ešte netušil, že večer už bude zaspávať ako milionár. Svoju stávku sa rozhodol uzatvoriť v deň žrebovania na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v regióne Záhorie.

Na tikete vyplnil šesť hracích polí a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER. Obsluhe terminálu zaplatil 9,50 eura a ostávalo mu už len čakať na večerné žrebovanie. Osud mu prial. Vyžrebované boli čísla: 3, 11, 19, 22, 23, 28 a 29 a powerballové číslo 6. Práve tieto čísla mal v jednom zo svojich šiestich tipov a priniesli mu neuveriteľnú výhru v miliónoch eur.

„Je pre mňa veľkým potešením zablahoželať výhercovi k úžasným 7 EUROMILIÓNOM. V TIPOSe plníme naše poslanie, ktorým je prinášať radosť z hier a výhier. Veríme, že každá výhra, či už menšia alebo miliónová, prinesie výhercovi len pozitívne zmeny a novú životnú etapu plnú radosti,“ dodáva Peter Deďo, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ národnej lotériovej spoločnosti TIPOS.

Vďaka hrám a lotériám, ktoré od roku 1993 prevádzkuje spoločnosť TIPOS, pribudlo doteraz na Slovensku 77 milionárov (pozn.: ide o počet hráčov, ktorí vyhrali v číselných lotériách aspoň 1 milión eur). Výhra 7 069 930,75 eura je v poradí 7. najvyššou výhrou v rebríčku jackpotových výhier. Zatiaľ najvyššou výhrou v hre EUROMILIÓNY je jackpot 8 997 697,75 eura, ktorý padol 25. januára 2020 a je doteraz na tretej priečke v historickom rebríčku najvyšších výhier v lotériách od TIPOSu.

EUROMILIÓNY sú číselná lotéria lotového typu s powerballovým prvkom matice 7/33 a 1/6. Čiže, z prvého osudia sa žrebuje sedem čísel z tridsiatich troch a z druhého osudia sa žrebuje jedno číslo zo šiestich. Pravdepodobnosť získania jackpotovej výhry je 1:25 632 288. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie v hre EUROMILIÓNY je 1,50 eura. Staviť si v číselnej lotérii je možné cez všetky kanály - prostredníctvom terminálov na predajných miestach spoločnosti TIPOS, cez internetový herný portál www.etipos.sk, cez aplikácie TIPOSu a prostredníctvom SMS*. Hráči môžu využiť pri novej číselnej lotérii aj Rýchlu stávku. Výherné čísla pre lotériu EUROMILIÓNY sa žrebujú v utorok a v sobotu.

Číselná lotéria je určená pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!

*Cena odoslanej SMS zahŕňa cenu príslušnej stávky, a to od 1,50 eura za tip a príslušný telekomunikačný poplatok v cene od 0,20 eura.
Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum – hráč, výherca, šťastlivec a ďalšie, pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.