Fanúšikovia môžu fandiť i na Olympijskom festivale v Šamoríne

V piatok 23. júla 2021 sa začali v japonskom Tokiu Hry XXXII. olympiády. Olympijskú atmosféru si môžu vychutnať športoví fanúšikovia aj na Slovensku. Počas letných prázdninových dní, od 23. júla až do 8. augusta, sa športový rezort x-bionic sphere v Šamoríne premení na veľký olympijský areál. Slovenská športová akcia leta so zameraním na celé rodiny prinesie návštevníkov pocity, ktoré prežívajú návštevníci olympijských hier. Na návštevníkov čaká 17 dní športovania, kvalitnej zábavy i dobrého jedla.

Počas Olympijského festivalu v Šamoríne bude mať otvorený stánok aj národná lotériová spoločnosť TIPOS. Návštevníkov privíta každý piatok, sobotu a nedeľu – vždy v čase od 10:00 do 19:00. Okrem toho bude stánok v rovnakých hodinách otvorený pre hostí aj v pondelok 26. júla.

Čo TIPOS pripravil pre svojich hostí? TIPOS, ako podporovateľ športu a e-športu na Slovensku, ponúkne fanúšikom zahrať si zaujímavé videohry so športovou tematikou a pripravená bude aj virtuálna realita. Hostia v stánku TIPOSu si budú môcť v uvedené dni, vždy o 16:00, zasúťažiť aj o milé ceny.