Eurojackpotový hráč odoslal SMS s textom EJ M a v piatok vyhral 50 000 eur

Vyskúšať šťastie v medzinárodnej lotérii Eurojackpot prostredníctvom SMS rýchlej stávky sa rozhodol v piatok jeden zo slovenských hráčov. Zvolil si „balíčkovú“ SMS stávku typu M. Na číslo 3333, ktoré je určené pre hráčov číselných lotérií spoločnosti TIPOS, odoslal zo svojho mobilného telefónu SMS s textom „EJ M“.

Spätne mu systém na uzatváranie stávok odoslal potvrdenie o uzavretí dvojtipovej náhodnej stávky v lotérii Eurojackpot a k nej i šesťčíslie pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER. Za takúto SMS stávku zaplatil hráč 5 eur.

Hráčova SMS stávka obsahovala šesťčíslie pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER 7-1-3-6-5-2. Práve toto šesťčíslie vyžrebovala spoločnosť TIPOS v piatok 17. marca ako výherné pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER a šťastnému hráčovi prinieslo výhru v prvom poradí vo výške 50 000 eur.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, keď sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí na jedno žrebovanie 1 euro.