Eurojackpot potešil príjemnou výhrou ďalšieho Slováka

V piatkovom žrebovaní lotérie Eurojackpot nepadla hlavná výhra, a tak sa nasledujúci utorok bude hrať o 15-miliónový jackpot. V druhom poradí Eurojackpotu vyhral v piatok jeden nemecký hráč skvelých 1 780 999,60 eura. V treťom poradí boli úspešní až 11 európski hráči – 7 z Nemecka, jeden Holanďan, jeden Španiel, jeden Švéd a aj jeden Slovák. Každý z nich získal výhru v treťom poradí vo výške 91 309,10 eura.

Šťastný Slovák uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Nitrianskom kraji. Pri uzatváraní stávky sa spoliehal na svoj výber čísel a na tikete pre hru Eurojackpot nimi vyplnil 5 hracích polí, k nim si zvolil účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER a celú stávku si ešte predplatil na dve žrebovania. Obsluhe terminálu tak zaplatil 22 eur.

Šťastlivec vďaka piatim uhádnutým číslam 1, 7, 17, 44 a 50, ktoré boli v piatok potrebné pre výhru v treťom poradí, získal 91 309,10 eura v prvom predplatenom žrebovaní. Od 10-miliónového jackpotu ho delili dve neuhádnuté powerballové čísla. Šťastie so svojou eurojackpotovou stávkou skúsi ešte nasledujúci utorok 7. februára 2023.