Ešte necelý mesiac bude v hre jeden 100-tisícový žreb Veľký hráč

TIPOS už vyplatil dve 100-tisícové výhry, ktoré v tomto roku získali hráči vďaka populárnemu žrebu.

Obľúbená žrebová emisia Veľký hráč, ktorú vlani v novembri uviedla národná lotériová spoločnosť TIPOS do predaja, potešila 100-tisícovou výhrou ďalšieho hráča. Dve z troch 100-tisícových výhier už teda majú svojich majiteľov, ale jeden žreb s takouto fantastickou výhrou je stále v hre. Na ktorom predajnom mieste spoločnosti TIPOS takýto žreb majú, však netuší nik.

Prvú 100-tisícovú výhru na žrebe Veľký hráč z emisie s číslom 2227 získal hráč, ktorý si kúpil lákavý 5-eurový žreb 31. marca 2023 na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v okrese Snina.

Druhú atraktívnu 100-tisícovú výhru získal hráč, ktorý si kúpil šťastný žreb na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Levickom okrese len v tieto dni a výhra mu bola vyplatená 27. októbra.

Tretí 100-tisícový žreb je stále v hre. A už neostáva veľa času na jeho „získanie“. TIPOS totiž onedlho ukončí predaj emisie Veľký hráč s číslom #2227. Fanúšikom tak ostane čas na jeho kúpu len do 22. novembra 2023.

Fanúšikovia zábavy sa stretávajú so žrebmi Veľký hráč od roku 2019. Vtedy ich po prvýkrát uviedla spoločnosť TIPOS do predaja, a hneď sa stali medzi hráčmi populárnymi pre skvelé výhry, ktoré možno vďaka nim získať.