Dve výhry z prvého poradia v „malom lote“ získali hráči so stávkami z Košického kraja

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. zaznamenala v stredajšom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35 dve výhry v prvom poradí. Každá bola vo výške 9 001,73 eura.

Obe víťazné stávky boli uzatvorené na predajných miestach spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Hráči, ktorí stávky uzatvorili, sa spoľahli na vlastné čísla. Na tikete obaja vyplnili po dva stĺpce – hracie polia a každý z dvojice si predplatil takúto dvojtipovú stávku na dve žrebovania. Obaja vložili do hry po 2 eurá. Jeden z hráčov bol úspešný v druhom predplatenom žrebovaní a ďalšiemu šťastie prinieslo prvé predplatené žrebovanie. Výhru 9 001,73 eura im priniesli čísla 1, 3, 15, 23 a 24. Práve tieto čísla boli v stredu 18. augusta 2021 vyžrebované ako výherné pre hru LOTO 5 z 35.

Spoločnosť TIPOS v tomto roku doteraz uskutočnila 65 žrebovaní „malého lota“ a z nich v tridsiatich troch zaznamenala 42 výhier v prvom poradí, vrátane jackpotov. V siedmich žrebovaniach získali výhru v prvom poradí, resp. jackpotovú výhru dvaja hráči a v jednom žrebovaní až traja hráči hry LOTO 5 z 35.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň – v stredu a v nedeľu.