Doplnková hra KENO JOKER má ďalšieho výhercu jackpotu

Doplnková hra KENO JOKER má po pondelkovom žrebovaní ďalšieho výhercu jackpotu. Hráč so šťastnou kenovou stávkou získal 6 600 eur.

Fanúšik hry KENO 10, ktorý bol v pondelok 22. marca úspešný v doplnkovej hre KENO JOKER, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Trnavskom kraji. Rozhodol sa, že doplnkovú hru KENO JOKER si priplatí k trojtipovej stávke v hre KENO 10. Každý jeho kenový tip obsahoval štyri čísla a každý jeden „zadotoval“ vkladom 0,30 eura. Zvolil si aj možnosť zahrať si hru KENO PLUS. V stávke na KENO PLUS si hráč určuje, že jedno z jeho tipovaných čísel bude vyžrebované ako posledné v poradí žrebovaných výherných čísel (tzv. KENO PLUS číslo). Celú stávku si ešte predplatil na šesť žrebovaní a obsluhe terminálu zaplatil 12,60 eura.

Jackpot v doplnkovej hre KENO JOKER padol tento rok po druhý raz. Prvý raz to bolo 6. marca a pokorený jackpot mal vtedy hodnotu 89 363 eura. Vyhral ho hráč so stávkou uzatvorenou na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Trenčianskom kraji.

Doplnková hra KENO JOKER má šesť výherných poradí. V prvom výhernom poradí sa kumuluje jackpot, ktorého minimálnu výšku 6 600 eur garantuje TIPOS. Aktuálna výška jackpotu závisí od toho, v koľkých žrebovaniach sa stihol naakumulovať. Ďalších päť výherných poradí je stanovených pevne. V prípade, že posledné číslo hráčovho šesťčíslia pre KENO JOKER bude zhodné s posledným číslom vyžrebovaného šesťčíslia, vyhrá 0,50 eura.

KENO JOKER je doplnková hra pre hru KENO 10. Je to stávka na šesťčíslie, uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre KENO JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované číslice šesťčíslia hry KENO JOKER presne zhodujú na príslušných pozíciách s číslicami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti KENO JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. KENO JOKER sa žrebuje denne po žrebovaní čísiel pre hru KENO 10. Cena za tip KENO JOKER je 0,30 eura pre jedno žrebovanie.