Doplnková hra JOKER má ďalšieho výhercu jackpotu

Doplnková hra JOKER má po stredajšom žrebovaní ďalšieho výhercu jackpotu. Úspešný hráč, ktorý získal príjemných 147 414,30 eura, uzatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji.

Šťastlivec si účasť v doplnkovej hre JOKER zvolil k hre LOTO. Na istom predajnom mieste spoločnosti TIPOS ešte začiatkom februára požiadal obsluhu terminálu o jednotipovú náhodnú stávku v hre LOTO s doplnkovou hrou JOKER, ktorú si predplatil na 12 žrebovaní. Za takúto stávku zaplatil hráč 18 eur. Úspech v podobe jokerového jackpotu v hodnote 147 414,30 eura priniesla stávka hráčovi v 10. predplatenom žrebovaní.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.