Doplnková hra JOKER má ďalšieho víťaza

Doplnková hra JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, má po nedeľnom žrebovaní ďalšieho víťaza. Tentoraz získal úspešný hráč skvelú výhru 128 258,10 eura. Jackpot sa v doplnkovej hre JOKER kumuloval takmer mesiac.

Šťastlivec, ktorý uvedený jackpot získal, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji. Na tikete pre hru LOTO vyplnil svojimi číslami dve hracie polia – stĺpce a k nim si zvolil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Za svoju stávku zaplatil obsluhe terminálu 2,50 eura.

Hráč mal na potvrdení o uzatvorení stávky vygenerované jokerové šesťčíslie 4-0-7-5-4-3. Práve to bolo v nedeľu 22. októbra 2023 vyžrebované pre doplnkovú hru JOKER ako výherné a šťastlivec vyhral 128 258,10 eura.

Tento rok získali výhru v prvom poradí, resp. jackpot z doplnkovej hry JOKER už 16 hráči – jedenásti si doplnkovú hru priplatili k hre LOTO a piati k hre LOTO 5 z 35. Až ôsmi hráči doteraz v tomto roku vyhrali v doplnkovej hre JOKER jackpot vyšší ako 100-tisíc eur, pričom z týchto ôsmich hráčov dvaja získali jackpot vyšší ako 200-tisíc eur.

Doteraz najvyšší tohtoročný jokerový jackpot mal hodnotu 271 202,45 eura. Tento jackpot padol 8. januára a získal ho šťastlivec so stávkou uzatvorenou cez internetový hráčsky portál eTIPOS.sk. Doplnkovú hru JOKER mal vtedy úspešný hráč priplatenú k šesťtipovej stávke v hre LOTO.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.