Doplnková hra JOKER má ďalšie víťaza, tentoraz jeden šťastlivec získal 91-tisíc eur

Doplnková hra JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, má po nedeľnom žrebovaní ďalšieho víťaza. Tentoraz šťastný hráč získal 90 967,25 eura.

Hráč, ktorý mal v šťastie v nedeľnom žrebovaní, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trnavskom kraji. Tam na tikete pre hru LOTO vyplnil svojimi číslami 3 hracie polia – stĺpce, zvolil si účasť v doplnkovej hre JOKER a rozhodol sa, že s takouto stávkou si zahrá dvakrát. Obsluhe terminálu zaplatil za stávku 7 eur.

Šťastie sa na hráča usmialo hneď v prvom predplatenom žrebovaní. Keďže mal na potvrdení o uzatvorení stávky vygenerované jokerové šesťčíslie 5-6-2-3-1-3 a v nedeľu 26. novembra 2023 bolo rovnaké vyžrebované ako výherné, vyhral skvelých 90 967,25 eura.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.