Doplnková hra EUROMILIÓNY JOKER v sobotu potešila príjemnou výhrou ďalšieho hráča

Deň pred tohtoročnými Vianocami potešili výsledky žrebovania výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER ďalšieho hráča. Šťastena mu dopriala výhru v prvom poradí vo výške 20 000 eur.

Šťastný hráč uzatvoril svoju euromiliónoú stávku v sobotu, v deň žrebovania na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Na tikete pre hru EUROMILIÓNY vyplnil svojimi číslami šesť hracích polí, a tiež označil účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER. Za takúto stávku zaplatil obsluhe terminálu 9,50 eura.

Šťastlivec mal na euromiliónovej stávke vygenerované jokerové šesťčíslie 2-5-7-7-2-4. Práve to bolo v sobotu 23. decembra 2023 vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER a šťastlivec sa bude môcť tešiť z výhry vo výške 20 000 eur. Okrem toho vyhral pár drobných aj v samotnej hre EUROMILIÓNY - 3,20 eura v desiatom výhernom poradí.

EUROMILIÓNY JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii EUROMILIÓNY. Cena za účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER je 0,50 eura na jedno stávkové obdobie - žrebovanie. Výherné čísla pre lotériu EUROMILIÓNY, ako aj výherné šesťčíslie pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER, sa žrebujú spravidla v utorok a v sobotu.