Doplnková hra EUROMILIÓNY JOKER potešila 20-tisícovou výhrou ďalšieho hráča

Doplnková hra EUROMILIÓNY JOKER v utorok potešila 20-tisícovou výhrou ďalšieho hráča. Tentoraz išlo o hráča, ktorý so svojou predplatenou euromiliónovou stávkou hral až 12-krát.

Úspešný hráč uzatvoril stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Bratislavskom kraji ešte v druhej polovici apríla. Účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER si priplatil k jednotipovej náhodnej stávke v lotérii EUROMILIÓNY. Takúto stávku si ešte predplatil na 12 žrebovaní a obsluhe terminálu zaplatil 24 eur.

Úspech v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER v podobe výhry v prvom poradí mal šťastlivec v poslednom - dvanástom predplatenom žrebovaní. Počas trvania predplatenej stávky vyhral okrem skvelej 20-tisícovej výhry aj 2-krát výhru v ôsmom poradí v hre EUROMILIÓNY (v druhom a šiestom predplatenom žrebovaní) a jednu výhru v šiestom poradí v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER (v siedmom predplatenom žrebovaní). Dokopy vyhral na svojej stávke 20 014,70 eura.

Doteraz bola v roku 2022 v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER dosiahnutá výhra v prvom poradí štyrikrát.

EUROMILIÓNY JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii EUROMILIÓNY. Cena za účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER je 0,50 eura na jedno stávkové obdobie - žrebovanie. Výherné čísla pre lotériu EUROMILIÓNY, ako aj výherné šesťčíslie pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER, sa žrebujú spravidla v utorok a v sobotu.