Doplnková hra EUROMILIÓNY JOKER po prvýkrát potešila v jednom žrebovaní dvoch hráčov výhrou v prvom poradí

Po prvýkrát v doterajšej histórii doplnkovej hry EUROMILIÓNY JOKER zaregistrovala národná lotériová spoločnosť TIPOS v jednom žrebovaní dve výhry v prvom poradí. Po utorkovom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER si dvaja hráči budú môcť pripísať na svoje účty po 10 000 eur.

Obaja hráči uzatvorili svoje stávky cez internetový hráčsky portál eTIPOS.sk. Obe stávky mali rovnaké parametre – účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER si hráči priplatili k šesťtipovým stávkam v hre EUROMILIÓNY a zaplatili po 9,50 eura. Vďaka doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER vyhrali hráči po 10 000 eur.

EUROMILIÓNY JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii EUROMILIÓNY. Spoločnosť TIPOS túto doplnkovú hru prevádzkuje od konca augusta 2016. Cena za účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER je 0,50 eura na jedno stávkové obdobie - žrebovanie. Výherné čísla pre lotériu EUROMILIÓNY, ako aj výherné šesťčíslie pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER, sa žrebujú spravidla v utorok a v sobotu. Výhra v prvom poradí vznikne pri zhode vygenerovaného šesťčíslia na platnej stávke hráča s vyžrebovaným šesťčíslím pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER a jej výška je stanovená pevne na 20 000 eur.