Doplnková hra EUROMILIÓNY JOKER má po sobotnom žrebovaní ďalšieho víťaza

Doplnková hra EUROMILIÓNY JOKER má po sobotnom žrebovaní ďalšieho víťaza, ktorý získal výhru v prvom poradí vo výške 20 000 eur.

Šťastný hráč uzatvoril svoju euromiliónovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Prešovskom kraji. Tam na tikete pre hru EUROMILIÓNY vyplnil svojimi číslami jedno hracie pole a označil aj svoju účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER. Za takúto stávku zaplatil obsluhe terminálu 2 eurá.

Hráč mal úspech v sobotu 25. mája 2024, keď bolo pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER vyžrebované šesťčíslie 9-1-6-6-3-3. Rovnaké šesťčíslie pre doplnkovú hru mal šťastný hráč vygenerované na svojej euromiliónovej stávke, a tak získal výhru v prvom poradí vo výške 20 000 eur.

Tento rok sa doteraz podarilo dvom hráčom dosiahnuť výhru v prvom poradí doplnkovej hry EUROMILIÓNY JOKER. Šťastie v tejto hre mali obaja hráči v mesiaci máj.

EUROMILIÓNY JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii EUROMILIÓNY. Cena za účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER je 0,50 eura na jedno stávkové obdobie - žrebovanie. Výherné čísla pre lotériu EUROMILIÓNY, ako aj výherné šesťčíslie pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER, sa žrebujú spravidla v utorok a v sobotu.