Doplnková hra EUROMILIÓNY JOKER má nového víťaza

Doplnková hra EUROMILIÓNY JOKER má po dlhšej dobe ďalšieho víťaza. V utorňajšom žrebovaní výherného šesťčíslia pre túto doplnkovú hru vyhral jeden z euromiliónových hráčov výhru v prvom poradí vo výške 20 000 eur.

V utorok bolo v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER vyžrebované výherné šesťčíslie 1-1-6-4-7-1. Rovnaké mal na svojej stávke jeden z hráčov, ktorý ju uzatvoril na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Prešovskom kraji. Doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER si priplatil k jednotipovej stávke v lotérii EUROMILIÓNY. Obsluhe terminálu zaplatil za stávku 2 eurá.

Výhra v prvom poradí doplnkovej hry EUROMILIÓNY JOKER, ktorá je stanovená herným plánom na 20 000 eur, bola dosiahnutá takmer po jeden a pol roku. Predchádzajúca výhra v prvom poradí bola v tejto doplnkovej hre zaznamenaná v utorok 17. decembra 2019.

Doplnková hra EUROMILIÓNY JOKER je prevádzkovaná len spolu s číselnou lotériou EUROMILIÓNY. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre EUROMILIÓNY JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry EUROMILIÓNY JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti EUROMILIÓNY JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Výherné čísla pre lotériu EUROMILIÓNY, ako aj výherné šesťčíslie pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER, sa žrebujú spravidla v utorok a v sobotu. Cena za účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER je 0,50 eura na jedno stávkové obdobie - žrebovanie.