Doplnková hra Eurojackpot JOKER potešila výhrou v prvom poradí ďalšieho hráča

Doplnková hra Eurojackpot JOKER potešila v utorok večer skvelou výhrou 50 000 eur ďalšieho hráča. Výhru z prvého poradia doplnkovej hry Eurojackpot JOKER získal v tomto roku už deviaty hráč.

Šťastlivec ešte v pondelok uzatvoril svoju eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest v Bratislavskom kraji. Účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER si zvolil k päťtipovej stávke v lotérii Eurojackpot a obsluhe terminálu zaplatil 11 eur. Výhru v prvom poradí vo výške 50 000 eur mu prinieslo náhodne vygenerované šesťčíslie 7-4-8-3-0-7. Práve to bolo v utorok 6. septembra vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, kedy sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Podmienkou pre účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER je uzatvoriť minimálne 1 stávku (1 hracie pole, resp. 1 tip) v lotérii Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí 1 euro na jedno žrebovanie.

Výhra v 1. poradí v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER je pevne stanovená na 50 000 eur. Ak vznikne viac ako jedna výhra v prvom poradí, výška každej z týchto výhier je určená podielom čiastky 50 000 eur a počtom výhier.