Doplnková hra Eurojackpot JOKER potešila ďalšieho hráča

Už po deviaty raz v tomto roku sa podarilo v utorok 25. júla získať jednému zo slovenských eurojackpotových hráčov výhru v prvom poradí v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER. Hráča poteší príjemných 50 000 eur.

Šťastný hráč uzatvoril eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trenčianskom kraji. Na tikete pre lotériu Eurojackpot vyplnil svojimi číslami dve hracie polia a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre Eurojackpot. Za takúto stávku hráč zaplatil obsluhe terminálu 5 eur.

Šťastie prinieslo hráčovi jokerové šesťčíslie 0-6-3-9-9-5, ktoré mal na svojej eurojackpotovej stávke. Práve toto šesťčíslie bolo v utorok 25. júla 2023 vyžrebované pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER ako výherné, a tak šťastlivec získal výhru v prvom poradí vo výške 50 000 eur.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, keď sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí na jedno žrebovanie 1 euro.