Doplnková hra Eurojackpot JOKER má svojho prvého tohtoročného víťaza

Doplnková hra Eurojackpot JOKER má po utorňajšom žrebovaní svojho prvého tohtoročného víťaza. Šťastný hráč si bude môcť na svoj účet pripísať príjemných 50 000 eur.

Šťastlivec uzatvoril svoju eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest v Nitrianskom kraji. Tam na tikete pre lotériu Eurojackpot vyplnil svojimi číslami dve hracie polia a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER. Obsluhe terminálu zaplatil za stávku 5 eur.

Výhru v prvom poradí vo výške 50 000 eur prinieslo hráčovi náhodne vygenerované šesťčíslie 2-8-2-1-9-7. Práve to bolo v utorok 13. februára 2024 vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, kedy sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Podmienkou pre účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER je uzatvoriť minimálne 1 stávku (1 hracie pole, resp. 1 tip) v lotérii Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí 1 euro na jedno žrebovanie.

Výhra v 1. poradí v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER je pevne stanovená na 50 000 eur. Ak vznikne viac ako jedna výhra v prvom poradí, výška každej z týchto výhier je určená podielom čiastky 50 000 eur a počtom výhier.