Doplnková hra Eurojackpot JOKER má ďalšieho víťaza

Doplnková hra Eurojackpot JOKER má po piatkovom žrebovaní ďalšieho víťaza. Tentoraz výhru z prvého poradia získal hráč so stávkou uzatvorenou v Nitrianskom kraji.

Úspešný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Nitrianskom kraji. Účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER si priplatil k jednotipovej stávke na náhodné čísla v lotérii Eurojackpot. Obsluhe terminálu zaplatil za takúto stávku 3 eurá.

Šťastlivec mal na svojom potvrdení o uzatvorení stávky vygenerované pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER náhodné šesťčíslie 2-9-0-9-2-3. Práve to bolo v piatok 23. júna 2023 vyžrebované ako výherné, a tak si bude môcť úspešný hráč pripísať na svoje konto výhru 50 000 eur.

Doteraz boli v tomto roku v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER úspešní 7 hráči. Každý z nich získal výhru v prvom poradí vo výške 50 000 eur.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, keď sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí na jedno žrebovanie 1 euro.