Dnes ste už možno videli nového multimilionára

Mohol to byť šofér v MHD? Alebo pani, ktorá nakupovala v pekárni pred vami? Možno. Ale rovnako ste mohli nového multimilionára vidieť aj ráno v zrkadle. Vďaka lotérii EUROJACKPOT ním môžete byť práve vy!

Hlavná výhra 120 000 000 eur v lotérii EUROJACKPOT je opäť na svojom maxime a hráči z 19 krajín už netrpezlivo čakajú na utorkové žrebovanie.

FOTO: Jakub Fišer

Nadnárodná lotéria Eurojackpot oslávila v marci svoje 12. výročie a presťahovala sa do nového štúdia v Helsinkách. Práve tu sa v utorkom žrebovaní o 18.00 hod. nášho času možno zrodí nový multimilionár. Slovenskí hráči majú rovnakú šancu vyhrať, ako aj hráči z iných krajín. Maximálna výhra 120 mil. eur sa kumuluje od aprílového žrebovania. Utorok 23. apríla bol šťastný deň hneď pre dvoch hráčov, ktorí si fantastickú sumu rozdelili na polovicu. Hráčovi zo Slovinska a hráčovi z Nemecka sa podarilo správne natipovať päť čísiel z hlavného osudia a dve powerballové čísla. „Lotéria Eurojackpot je hráčsky atraktívna nielen vďaka výhre v prvom poradí, ktorá sa pohybuje od 10 mil. do 120 mil. eur, ale aj vďaka výhram v ďalších poradiach, kedy si víťazi dokážu prilepšiť o státisíce či dokonca aj nejaký ten milión. Samozrejme, výška týchto výhier závisí od počtu výhercov v konkrétnom poradí a od nakumulovanej sumy,“ dodala Jana Pohorelská, hovorkyňa spoločnosti TIPOS, ktorá lotériu Eurojackpot prevádzkuje na Slovensku.

FOTO: Jakub Fišer

Za stávku vo výške 6 eur získal takmer 59 miliónov

Doteraz sa „eurojackpotovým“ multimilionárom stal jeden Slovák, ktorý v roku 2020 vyhral 58 807 427 eur. Na východe Slovenska, na jednom z predajných miest TIPOSu mu systém vygeneroval náhodné čísla, ktoré sa zhodovali s tými v najbližšom žrebovaní. Za svoju stávku zaplatil 6 eur. Rok 2020 bol pre slovenských hráčov Eurojackpotu naozaj prajný. Na miliónové výhry z druhého poradia siahli aj dvaja Slováci, ktorí si odniesli 7,3 mil. a 5,2 mil. eur.

FOTO: Jakub Fišer

Už zajtra sa môžete pridať do klubu milionárov

UZAVRIEŤ STÁVKU stíhate ešte dnes alebo zajtra približne do 17.45 hod.. Urobiť tak môžete na ktoromkoľvek predajnom mieste TIPOSu, online, cez aplikácie TIPOSu, či prostredníctvom SMS* správy. Stačí správne vybrať 5 čísiel z hlavného osudia a 2 powerballové čísla. Ak by ste sa nevedeli rozhodnúť, pomôže vám Rýchla stávka alebo môžete požiadať o náhodný výber. V oboch prípadoch budú výsledkom náhodne vygenerované čísla.

Číselná lotéria je určená pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!