Ďalšie žrebovanie v hre EXTRA VÝPLATA potešilo skvelými výhrami až štyroch hráčov

Posledné aprílové žrebovanie v lotérii EXTRA VÝPLATA, ktorú národná lotériová spoločnosť spustila len pred vyše mesiacom, bolo extra úspešným pre ďalších hráčov. Spoločnosť TIPOS totiž zaznamenala v pondelkovom žrebovaní jednu výhru v prvom poradí a až tri výhry v druhom poradí.

Hráč, ktorý získal výhru v prvom poradí vo výške 480 000 eur, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trnavskom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o päťtipovú náhodnú stávku v lotérii EXTRA VÝPLATA a zaplatil za ňu 7,50 eura. Šťastie mu priniesol jeden z pätice náhodných tipov, ktorý obsahoval čísla 3, 7, 11, 18, 24, 27 a powerballové číslo 2. Práve tieto čísla boli v pondelok 29. apríla 2024 vyžrebované ako výherné pre lotériu EXTRA VÝPLATA a šťastnému výhercovi bude suma 480 000 eur vyplácaná v pravidelných mesačných platbách po dobu 10 rokov.

V druhom poradí boli úspešní až traja hráči. Tí si rozdelia medzi sebou výhernú kvótu, ktorá je pre druhé poradie v lotérii EXTRA VÝPLATA určená herným plánom vo výške 48-tisíc eur. Každý z trojice hráčov tak získal v druhom poradí príjemných 16 000 eur, ktoré mu budú vyplatené v pravidelných mesačných splátkach po dobu jedného roka.

Jeden zo spomínanej trojice hráčov úspešných v druhom poradí uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Tam na tikete pre hru EXTRA VÝPLATA vyplnil svojimi číslami 8 hracích polí. Jeho vklad do hry bol teda 12 eur.

Ďalší dvaja hráči mali spoločné to, že obaja uzatvorili svoje stávky na predajných miestach spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji, obaja verili svojim číslam, ktorými každý vyplnil na tikete pre hru EXTRA VÝPLATA 4 hracie polia a každý z dvojice zaplatil za svoju stávku 6 eur. V jednom z ich tipov sa čísla pre hlavné osudie zhodovali s tými vyžrebovanými, avšak nepodarilo sa im uhádnuť powerballové číslo. Každý hráč tak vyhral príjemných 16 000 eur.

Nová lotéria EXTRA VÝPLATA, ktorú spoločnosť TIPOS spustila 19. marca a prvé žrebovanie bolo 25. marca 2024, stihla za vyše jedného mesiaca svojej existencie potešiť výhrami v prvom poradí troch hráčov. V druhom poradí boli doteraz úspešní až šiesti hráči.

EXTRA VÝPLATA je prvá anuitná číselná lotéria na Slovensku. V tejto lotérii sa nehrá o jackpot, ktorý sa kumuluje, ale hrá sa o hlavnú výhru v 1. poradí vo výške až 480 000 eur. V 2. poradí možno vyhrať až 24 000 eur. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie v lotérii EXTRA VÝPLATA je 1,50 eura.

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum - hráč, pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)