Ďalší Slovák získal v lotérii Eurojackpot výhru v treťom poradí

Ďalší Slovák získal v Eurojackpote výhru v treťom poradí. Podarilo sa mu to v utorkovom žrebovaní obľúbenej medzinárodnej lotérie. Na svoj účet si bude môcť pripísať vyše 92-tisíc eur.

V utorok 24. mája sa hralo v lotérii Eurojackpot o 10 mil. eur, avšak hlavná výhra nepadla, a tak sa bude v piatok hrať už o 17 mil. eur. Nik z obrovského množstva európskych hráčov nezaznamenal úspech ani v druhom výhernom poradí Eurojackpotu. Zato v treťom poradí boli úspešní piati hráči, každý z nich vyhral po 92 204,80 eura. Medzi nimi bol aj jeden zo Slovenska, jeden zo Slovinka, jeden z Dánska a dvaja z Nemecka.

Šťastlivec zo Slovenska uzatvoril svoju eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest TIPOSu v Košickom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o päťtipovú stávku na náhodný výber čísel. K stávke v lotérii Eurojackpot si priplatil aj účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER. Za celú stávku zaplatil 11 eur. Okrem výhry 92 204,80 eura v treťom poradí lotérie Eurojackpot vyhral Slovák aj jednu výhru v 6. poradí doplnkovej hry Eurojackpot JOKER vo výške 3 eurá. Dohromady si našinec vďaka šťastnej eurojackpotovej stávke pripíše na svoj účet 92 207,80 eura.

Tento rok sa už šiestim slovenským hráčom podarilo v lotérii Eurojackpot získať výhru v treťom poradí a traja mali šťastie v druhom výhernom poradí. K dnešnému dňu (k 25. máju 2022) eviduje spoločnosť TIPOS od 9. októbra 2015 už 81 výhier, ktoré Slováci získali v prvom, druhom alebo treťom poradí lotérie Eurojackpot. Dohromady získali v prvých troch výherných poradiach vyše 90,2 mil. eur.