Ďalší Slovák mal mimoriadny úspech v lotérii Eurojackpot

Ďalší Slovák mal mimoriadny úspech v lotérii Eurojackpot. Nevyhral síce jackpot 47 miliónov eur, ale aj tak si bude môcť na svoj účet pripísať skvelú výhru z tretieho poradia vo výške 289 763,20 eura. V piatkovom žrebovaní Eurojackpotu získal rovnako veľkú výhru v treťom poradí aj jeden Maďar a jeden Nemec. Budúci týždeň v piatok 12. marca sa bude v lotérii Eurojackpot hrať o jackpot vo výške 62 miliónov eur.

Úspešný Slovák uzatvoril svoju eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Pri uzatváraní stávky sa spoľahol na náhodný výber čísel. K jednému náhodnému tipu si zvolil aj účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER a celú stávku si ešte predplatil na dve žrebovania. Obsluhe terminálu zaplatil za stávku 6 eur. Skvelú výhru získal v prvom predplatenom žrebovaní.

Šťastný hráč okrem výhry 289 763,20 eura z lotérie Eurojackpot vyhral aj ďalšie 3 eurá v šiestom poradí doplnkovej hry Eurojackpot JOKER.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v piatok, kedy sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí na jedno žrebovanie 1 euro.