Ďalší jackpot v doplnkovej hre JOKER vyhral hráč so SMS stávkou

V nedeľu padol v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, ďalší jackpot. Výhru 53 758,15 eura získal tipujúci, ktorý sa do hry zapojil prostredníctvom SMS stávky.

Šťastný hráč uzatvoril stávku cez mobilný telefón - prostredníctvom SMS správy. Účasť v doplnkovej hre JOKER si zvolil k náhodnej jednotipovej stávke v hre LOTO. Hráč zaplatil za stávku cez SMS 1,50 eura. Generátor náhodných čísel, ktorý generuje jokerové šesťčíslia, pridelil k šťastlivcovej stávke šesťčíslie 5-7-0-5-3-6. Práve to bolo v nedeľu 17. marca 2024 vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru JOKER a šťastný výherca sa môže tešiť z jackpotu vo výške 53 758,15 eura.

Doteraz v roku 2024 získali v doplnkovej hre JOKER výhru v prvom poradí, resp. jackpot štyria lotoví hráči. Jokerový jackpot 53 758,15 eura z nedeľného žrebovania je v poradí tretí najvyšší, ktorý padol v tomto roku. Zatiaľ najvyšší tohtoročný jokerový jackpot padol 31. januára. Jeho výška bola 304 914,55 eura a získal ho hráč, ktorý uzatvoril stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trnavskom kraji.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.