Ďalší hráč získal v lotérii EXTRA VÝPLATA výhru 480 000 eur

V lotérii EXTRA VÝPLATA získal výhru v prvom poradí vo výške 480 000 eur ďalší šťastný hráč. Táto výhra mu bude vyplácaná v pravidelných mesačných platbách po dobu 10 rokov.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Banskobystrickom kraji. Tam vyplnil svojimi číslami tri hracie polia na tikete pre hru EXTRA VÝPLATA. Zároveň na tikete označil možnosť zahrať si so svojou stávkou v dvoch žrebovaniach, a tak do hry vložil 9 eur.

Jeden z trojice hráčových tipov obsahoval čísla 1, 4, 8, 11, 14, 26 a s powerballovým číslom 2. Práve tieto čísla boli v pondelok 24. júna 2024 vyžrebované ako výherné pre lotériu EXTRA VÝPLATA. Hráč bol so svojou stávkou úspešný v druhom predplatenom žrebovaní a nasledujúcich 10 rokov sa bude môcť tešiť z pravidelných mesačných extra výplat vo výške 4 000 eur.

Nová lotéria EXTRA VÝPLATA, ktorú spoločnosť TIPOS spustila 19. marca a jej prvé žrebovanie bolo 25. marca 2024, stihla v doterajších žrebovaniach potešiť výhrami v prvom poradí deviatich hráčov. V druhom poradí boli doteraz úspešní až desiati hráči.

EXTRA VÝPLATA je prvá anuitná číselná lotéria na Slovensku. V tejto lotérii sa nehrá o jackpot, ktorý sa kumuluje, ale hrá sa o hlavnú výhru v 1. poradí vo výške až 480 000 eur. V 2. poradí možno vyhrať až 24 000 eur. Výherné čísla pre lotériu EXTRA VÝPLATA sa žrebujú v pondelok. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie v lotérii EXTRA VÝPLATA je 1,50 eura.

Číselné lotérie sú určené pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum - hráč, resp. výherca pod ktorým sa môže 
rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)