Ďalší hráč získal v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER výhru 50 000 eur

Už po piatykrát v tomto roku zaznamenala v piatok národná lotériová spoločnosť TIPOS jednu výhru v prvom poradí v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER.

Príjemných 50 000 eur si bude môcť tentoraz na svoj účet pripísať hráč, ktorý uzatvoril eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Šťastie prinieslo hráčovi jokerové šesťčíslie 2-2-2-9-6-1, ktoré mal na svojej eurojackpotovej stávke, a práve toto šesťčíslie bolo v piatok 19. mája 2023 vyžrebované pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER ako výherné.

Hráč si účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER priplatil k trojtipovej stávke na vlastné čísla v lotérii Eurojackpot. Celú stávku si ešte predplatil na dve žrebovania, a tak obsluhe terminálu zaplatil 14 eur. Hráč získal príjemnú päťdesiattisícovú výhru v druhom predplatenom žrebovaní.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, keď sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí na jedno žrebovanie 1 euro.